Akrilinė paletė
14.00€ Original price was: 14.00€.7.00€Current price is: 7.00€.
Baltos spalvos akrilinė paletė, skirta blakstienų juostelėms klijuoti. Paletėje yra nefrito akmenukas ant kurio galima įsilašinti blakstienų klijus.
Paletės matmenys: aukštis: 12cm, plotis: 9cm.
- antakiai
- antakiu laminavimas
- antakiu sepeteliai
- aplikatorius laminavimo
- blakstienos
- blakstienu kursai
- blakstienu pincetas
- blakstienu ploviklis
- blakstienu plovimo putos
- blakstienu sampunas
- blakstienu sepeteliai
- blakstienusepeteliai
- blakstienu sepetelis
- blakstienu stilizavimo kursai
- Blakstienų laminavimas
- eyeliner mokymai
- ilgi mikro sepeteliai
- irankis blakstienoms
- irankis laminavimui
- kursai blakstienu meistrems
- laminavimas
- led klijai
- LED priauginimo klijai
- lenktas pincetas
- Menly
- micro sepeteliai
- mikro sepeteliai
- nuotrauku webinaras
- on trend blakstienu mokymai
- paskirstytojas blakstienoms
- perfect photo
- Pincetas
- plevele
- prailginti mikro sepeteliai
- Priemonės
- seminaras online
- silikoniai sepeteliai
- spalvotos blakstienu putos
- spalvotos putos
- sukavimo sepeteliai
- sukytes blakstienu laminavimui
- trending
- usma aliejus
- webinaras
- webinaras blakstienu meistrems
Susiję produktai
Nefrito akmuo blakstienų priauginimo klijams. Ant šio paviršiaus klijų lašelis ilgiau išlieka šviežias, kadangi nefrito akmens paviršius yra šaltas.
Skersmuo: 5cm
Liko 5
Medžiaginė, baltos spalvos galvajuostė su lipduku, profesionaliam ir komfortiškam darbui.
Liko 3
Dvipusės lipsnios juostelės. Juostelė palengvina darbą, kai norima blakstienų juostelė tampa nebe lipni ir neprisiklijuoja prie paletės – atkimba darbo metu. Tokiu atveju klijuojame šią dvipusę juostelę ir norimą blakstienų juostelę klijuojame ant viršaus – tuomet viskas stabiliai laikosi darbo metu.
Šią juostelę taip pat galime naudoti kuokštelių formavimui, jei mūsų turima blakstienų juostelė nėra tokia lipni, jog būtų patogu formuoti.
Pakuotėje: 1 lapelis (lapelyje: 50 juostelių)
Liko 5
“N5” – naujo modelio lenkti pincetai, pasižymintys tikslumu, ypatingai tvirtu suėmimu. Puikiai suima mažesnius ir itin didelio tankumo kuokštelius. Suima net pačius ploniausius plaukelius. Užtikrintas patogumas dirbti.
Pinceto ilgis: 11.5cm
suėmimo plotis: 0.8cm
pinceto svoris: 17,5gr.
Pincetai aukso spalvos
Visi pincetai atsakingai testuoti ir patikrinti.
Liko 42
Silikoninė, apsauginė apyrankė pincetui pritvirtinti. Puikiai saugo pincetą darbo metu, kad nenukristų ant grindų ir išliktų funkcionalus.
Liko 8
Liko 1
Paletė iš akrilo blakstienų juostelėms klijuoti.
Paletės paviršius pagamintas taip, kad juostelės itin lengvai priliptų ir tvirtai laikytųsi, neatsiklijuotų darbo metu.
Paletės išmatavimai: 10x16cm
Svoris: 90gr.
Liko 7
“N3” – tiesūs pincetai blakstienų praskyrimui, izoliavimui – pasižymintys tikslumu, tvirtu suėmimu. Suima net pačius ploniausius plaukelius.
Pinceto ilgis: 12cm
Pincetai aukso spalvos
Visi pincetai atsakingai testuoti ir patikrinti.
Liko 20
LASH PRIMER – blakstienų nuriebalintojas.
Tik profesionaliam naudojimui.
Ši priemonė puikiai paruoš blakstienas ir suteiks geresnį sukibimą tarp natūralios ir dirbtinės blakstienų. Priemonė “pašiaušia” plauko kutikulę, o tai įtakoja geresnį paruošimą, sukibimą bei išnešiojimą.
Rekomenduojama naudoti ant riebių ar vidutiniškai riebių blakstienų. Kadangi priemonė yra “pašiaušianti”, pasausinanti plauką.
Naudojimas: Užlašinkite priemonę ant mikro šepetėlio, rekomenduojame į servetėlę nuimti priemonės perteklių, kad tepant nepatekėtų į akis. Su mikro šepetėliu padenkite natūralias blakstienas. Rekomenduojama tepti tik pačias šakneles, tas vietas kur bus klijai, netepti per visą blakstienos ilgį.
Priemonė gaivaus rožių kvapo.
netestuota ant gyvūnų.
Talpa: 15ml
Kilmės šalis: Korėja
Liko 34
“N2” – lenkti pincetai, pasižymintys tikslumu, tvirtu suėmimu. Puikiai suima mažesnius ir itin didelio tankumo kuokštelius. Suima net pačius ploniausius plaukelius. Naujo modelio lenktas pincetas užtikrina komfortišką darbą ir suėmimą.
Pinceto ilgis: 12cm
Pincetai aukso spalvos
Visi pincetai atsakingai testuoti ir patikrinti.
Liko 5
Želinės/kreminės konsistencijos priemonė, skirta saugiam blakstienų nuėmimui. Tirpiklis švelnus, nesukeliantis dirginimo, tinkantis ir jautrioms akims. Dėl savo tirštos konsistencijos yra saugus naudoti, nes nepateka į akis procedūros metu.
Gaivaus kvapo, levandų spalvos.
Padengus blakstienas su priemone rekomenduojama laikyti ~8min. Esant didesniam klijų kiekiui galima palaikyti papildomai 5-10min.
Talpa: 15ml
Pagaminta Korėjoje
Liko 19
Plastikinė, skaidri plėvelė antakių/blakstienų laminavimo procedūrai. Dydis: 40mm x 200m
Liko 24













