Spalvų paletė! Kurią renkatės Jūs?!

Liko tiek nedaug ir pagaliau sulauksime tikrosios vasaros – vakarėlių, festivalių, atostogų laikotarpio. O juk taip smagu vasara džiaugtis ne tik spalvotais drabužiais, bet ir išskirtiniu makiažo įvaizdžiu. Tad duosime jums keletą patarimų, kad tikrai neliktumėte nepastebėtos. Lengvumą, tyrumą puikiai išreikšite su baltos spalvos akių pravedimu, juk dabar tai taip populiaru ir itin gražu bei subtilu. Baltos spalvos akių linijos idealiai atskleis elegantiškos moters portretą. Galite rinktis ilgai išliekantį, stipriai pigmentuota, vandeniui atsparų LA Splash Akių apvadą UD Wings. Tai sezono naujiena, su kuria dažytis itin lengva, ant akių ji neuždžiūsta greitai, tad turėsite laiko gražiai nusibrėžti norimą liniją ar ją pasitvarkyti, nesugadinant esamo makiažo. Toks pasirinkimas puikiai tinka net važiuojant prie ežero ar į festivalius, kadangi vandeniui atspari ir netrūkinėjanti formulė padės išlikti jūsų apvadui visa dieną ir vakarą. Norėdamos pagyvinti savo įvaizdį išskirtiniais akių pravedimais galite rinktis ir kitas akių pravedimo spalvas – bordinę, ryškiai rožinę, sodrią mėlyną.

Pastelinė žalia spalva kaip akių šešėlis? Nauja, negirdėta? Bet dabar tai šio sezono viena madingiausių spalvų, kuri ypač išryškins rudas bei mėlynas akis. Norėdamos spindėti, išryškinti savo akis vienu patepimu ir visai nesivargindamos, patariame naudoti šlapius akių šešėlius, kurie gerai išsilaiko bei juos tepti galima net ir su pirštais, tad be jokių papildomų priemonių greitai ir lengvai sukursite nuostabų akių makiažo įvaizdį. Su šios vasaros populiariaisiais blizgiais, šlapiais J.Cat Beauty akių šešėliais Pris-Metal Chrome Mousse atrodysite tikrai įspudingai. Kiekviena atrasite sau tinkamus bei mėgstamus atspalvius, kadangi spalvų gama itin plati – nuo švelnių pastelinių spalvų iki ryškių bei išskirtinių spalvų.

Na, o koks gali būti vasariškas makiažas be ryškių lūpų..? Ir net rožinio akių makiažo? Mūsų rekomendacija – Jeffree Star Cosmetics lūpdažių rinkinys Star Family Box Set, kuriame rasite net 6 skirtingas lūpų dažų spalvas, kurias galite maišyti tarpusavyje ir net naudoti kaip akių pravedimą! Matiniai, ilgai išliekantys lūpdažiai atlieka bene tą pačią funkciją kaip akių pravedimas. Tad su šiuo rinkiniu pasidažysite ne tik lūpas bet ir akis.

Taigi, pasinerkime į spalvų sūkurį ir šią vasarą būkime išskirtinės!

Palikti komentarą